Виготовлення індивідуальних замовлень

Ми знайдемо можливість втілення будь-яких дизайнерських ідей в життя!

Статті

Відгуки клієнтів

Співпрацювали по проекту розробки і впровадження рекламної кампанії. Знають, що роблять. Не витрачають назайве час і гроші клієнта. Так тримати!!!

Андрій

Відгуки клієнтів

Ігор | 2012-02-29

Дуже задоволені якістю обслуговування. На відміну від багатьох агенцій вони за помірну ціну виконують свою роботу професійно та головне вчасно.

Андрій | 2012-05-17

Співпрацювали по проекту розробки і впровадження рекламної кампанії. Знають, що роблять. Не витрачають назайве час і гроші клієнта. Так тримати!!!

Оксана | 2012-05-24

Хочу виразити подяку колективу Крео за плідну співпрацю, оперативність у
вирішенні поставлених завдань, а також - за креативність!

Тетяна | 2012-09-13

З Рекламним агенством «КРЕО» співпрацюємо достатньо довго і за весь цей період часу можу тільки наголосити на порядності та відповідальності працівників цієї агенції. Зокрема, хочеться виділити кілька основних важливих для нашого клубу моментів. А саме, своєчасне та належне виконання усіх робіт (завжди в обумовлені терміни та якісно зроблені), уважне та індивідуальне ставлення до клієнта (максимально враховані та вітленні у проекті всі побажання), економне та бережливе ставлення до наших потреб (завджи запропоновані найкращі пропозиції по співвідношенню «якість-ціна»). Дуже Вам дякую за співпрацю, бажаю агенції «КРЕО» великих творчих успіхів та процвітання!!!

PR-відділ | 2015-03-06

Спасибо большое компании КРЕО за многие годы совместной работы!
Профессионализм и высокое качество работы - это синоним КРЕО. При получении выполненного заказа мы всегда знаем, что работа будет выполнена качественно, из самых лучших материалов и вовремя. А результат абсолютно всегда превосходит наши ожидания!

Спасибо КРЕО за то, что приходят на помощь в разработке даже самых сложных заказов, ведении их до конца, помощи на всех этапах от производства вплоть до согласования с городскими властями.

Мы на протяжении многих лет доверяем КРЕО работы по оформлению, печати полиграфии и обеспечению качественными материалами отели сети Reikartz!

С уважением,
PR-отдел компании Reikartz

Віталька | 2015-05-25

Чудовий менеджер Анна .Допомогла, підказала..
отримали візитки та стікери все на найкращому рівні ..дякую

Руслан | 2015-07-23

Очень благодарен компании КРЕО, в частности менеджеру Анне. Наверное, единственное агентство, которое имеет право носить в своём названии - "творческое". Это на самом деле так. Анечка, с первых минут общения держала тесную коммуникацию и проявила максимальный профессионализм и ответственность.
КРЕО единственное агентство во Львове, которое проявило такую заинтересованность проектом, не смотря на его нестандартность.

Плюс, отдельно бы хотел отметить оперативность. В кратчайшие сроки, КРЕО решали проблемные моменты, которые к ним не имели никакого отношения. Большинство агентств просто открестились бы от чужих проблем, но КРЕО проявило максимальную клиентоориентированность, за что им огромное спасибо!

Удачи Вам ребята. Развивайтесь и цветите, Вы прекрасны!

Константин | 2015-09-08

Сотрудничаю с КРЕО уже год, все заказы выполняются оперативно в срок, индивидуальное отношение к клиенту, высокое качество работы + лояльные цены.
Спасибо вам, удачи и процветания!

Diana | 2015-09-24

Хочу відзначити небайдужість команди Крео до того, яким буде результат їхньої роботи. Менеджери та дизайнери Крео завжди можуть порадити, допомогти та направити.
Завжди оперативно та надійно, з індивідуальним підходом до кожного замовлення.

Head of Marketing Department
Reikartz Hotel Group